Lepojamies ar mūsu pedagogu Inesi Ļevčonoku, kurai aprit 40 gadi pedagoģijā kopš viņa īsteno savas idejas, aug un audzina bērnus un Latvijas nākotni!
Un tāda viņa mums ir, daudzus gadus uzticīgi audzina, auklē un izglīto bērnus! Un audzina viņus sirsnīgi!
Viņa ir enerģiska, ar savu vieglumu, un tieši tāpēc viņa ir tik fantastisks pedagogs.
Kolektīvā viņu vienmēr ir patīkami satikt - vienmēr pozitīva un priecīga.
Apsveicam mūsu “Riekstiņa” pedagogu Inesi!


Paldies, Inese, ka Tu mums esi!

Būsim pagodināti  arī turpmāk strādāt kopā!


Mūsu skolotāja Vizma Siliņa - Gada novadnieks 2022.

Patiesi lepojamies un no sirds priecājamies, ka mūsu saimē ir skolotāja Vizma.

https://fb.watch/nvRwzlKhZ0/

Pateicība

Projekta īstenotāji saka lielu paldies CPII Ŗiekstiņš"  par sadarbību un iesaisti BAASIK projektā!

Mūsu kolēģes dalījās ar savu pieredzi, kura tika iekļauta žurnāla "Pirmsskolā" februāra numurā.

Lasīt var šeit

Inovācija un improvizācija kā mūsdienu pirmsskolas pedagoga prakse

Pirmsskolas izglītības iestādes “Patnis” direktore Inguna Vārtiņa dalīsies pieredzē par privātskolas pedagogu ikdienu un inovatīvo darbu.
LU pasniedzēja un arī Carnikavas PII “Riekstiņš” metodiķe Ilze Galeniece atklās inovāciju un improvizāciju izmantošanu pedagoģiskajā procesā pirmsskolā. Mūzikas skolotāja Inese Zariņa dalīsies darba pieredzē, kā ikdienā dažādot mācību procesu ar vienkāršiem, neordināriem paņēmieniem. Pirmsskolas skolotāja Tatjana Piļecka prezentēs savu pieredzi sadarbībā ar vecākiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Inovatīvas atziņas savos pirmajos pētniecības darbos guvušas arī LU Cēsu filiāles 2022. gada absolventes. Elīna Ļaudama-Žagare pētīja, kā 2-3 gadu vecu bērnu sīko motoriku var veiksmīgi attīstīt, regulāri un sistemātiski bērnam darbojoties ar dažādu veidu plastiskajiem materiāliem. Pedagoģiskās izmēģinājuma darbības laikā tika konstatēts, ka šajā procesā tiek sekmēta arī bērna pašvadīta mācīšanās, gūts emocionāls gandarījums un paaugstinās koncentrēšanās spējas.

Ieva Šūmane pētīja sadarbību atbalsta komandas locekļu starpā iekļaujošas izglītības sekmīgai īstenošanai pirmsskolā. Veicot pētījumu, tika atklāti atbalsta komandas veiksmes aspekti, uzlabojamās jomas, kā arī izveidots konkrēts atbalsta personāla sadarbības modelis bērna ar speciālām vajadzībām iekļaušanai pirmsskolas ikdienas dzīvē.


Avots: https://innovation.vidzeme.lv/lv/pasakumi/2023-02-22/inovacija-un-improvizacija-ka-musdienu-pirmsskolas-pedagoga-prasme.html?fbclid=IwAR0Qi-zfi0FM__uSP-1hK1_G_sQ1vCs9xlDxNwzEq3i0ulLW5z-LVj8eTCM#.Y-qnEt7mel0.facebook

Pateicība Maritai Pētersonei!

Patiesa mīlestība nevar izmainīties. Tā neko neprasa pretī un nespēj pārvērsties par kaut ko citu. (D.Čopra)

Šie vārdi patiesi raksturo Maritas attieksmi pret bērniem, kolēģiem, vecākiem. Un tā jau 30 gadus! Esam lepni par mūsu kolēģi, būsim pagodināti arī turpmāk strādāt kopā! 

Vadītāja, Sanita Kronberga

Gada sporta skolotājs

27. janvārī Ādažu Kultūras centrā tika paziņoti 2022. gada Ādažu novada labākie sportisti, treneri, komanda, skolotājs un organizācija. 

Balvu "Gada sporta skolotājs" saņēma arī mūsu peldētapmācības skolotāja Ināra Lūse! Lepojamies un sirsnīgi sveicam!

Avots: https://www.adazi.lv/noskaidroti-adazu-novada-labakie-sportisti/

Dalība Erasmus+ projektā

No 29.06.līdz 3.07. man tika dota brīnišķīga iespēja būt daļai no semināra "Creative learning environment at kindergarten", kuru organizē eTwinning Eiropas skolu sadarbības tīkls, kas ir daļa no Erasmus + un nodrošina iespēju sadarboties iestādēm Eiropā caur projektiem kā mācību metodi. Šis seminārs ir tikai sākums, bet jau tagad prieks, ka līdztekus aktīvam darbam, mācībām caur labās prakses piemēriem un darbnīcām, ir bijusi iespēja ieskatīties Polijas vēsturē un kultūrā, satikt lieliskus cilvēkus no septiņām valstīm, smieties, sarunāties par nopietno un ne tik nopietno un redzēt, cik pirmsskolas skolotāji var būt kaislīgi darot savu darbu un mīlot to no visas sirds! #etwinning Carnikavas pirmsskolas izglītības iestāde "Riekstiņš" (Autors: Ilze Galeniece)